داخلی

اعتبار کشورمان در گرو مشارکت و انتخاب آگاهانه در انتخابات است/ شعور سیاسی هموطنانمان دشمنان نظام اسلامی را نا امید کرده است

اعتبار کشورمان در گرو مشارکت و انتخاب آگاهانه در انتخابات است/ شعور سیاسی هموطنانمان دشمنان نظام اسلامی را نا امید کرده است

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان، مدیران و کارکنان ستاد این نیرو با بیان اینکه مصداق مردم سالاری دینی در نظام اسلامی جریان دارد گفت: حق تعیین سرنوشت مردم با خود مردم است که با بررسی عملکرد نامزدهای انتخاباتی و انتخابی آگاهانه، هوشمندانه و نافذانه بتوانند آینده کشور را به درستی تضمین کنند.

 

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اعتبار کشورمان در گرو مشارکت و انتخاب آگاهانه در انتخابات است و یقینا حماسه حضور است که موجب اقتدار کشور، نیروهای مسلح و نظام اسلامی می شود.

 

 امیرسرتیپ الهامی رصد اولویت های کشور در برهه کنونی، تبعیت از فرمایشات داهیانه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در تمامی امور و نیز مدیریت جهادی را سه اصل مهم و حائز اهمیتی دانست که میبایست رئیس جمهور منتخب در صدر برنامه های اجرایی خود داشته باشد تا کشور به سمت رشد و تعالی حرکت کند.

 

وی خطاب به کارکنان این نیرو اظهار داشت: در برهه داخلی برخی از رسانه های داخلی و خارجی با سم پاشی و وارد شدن به حواشی بی پایه و اساس سعی در شکل گیری افکار عمومی در راستای منافع و برنامه های خبیث خود دارند که نسبت به این موضوع باید با آگاهی و دقت کافی ورود کرد.

 

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش ادامه داد: فساد همچون یک ویروس کشنده، می‌تواند یک سازمان،نهاد و کشوری را به انحطاط و انحراف بکشاند که میبایست رئیس جمهور منتخب با همدلی و هم افزایی قوای مقننه و قضائیه در این حوزه نیز خوش بدرخشد.

 

امیرسرتیپ الهامی با تاکید بر اینکه با بررسی اجمالی تاریخ معاصر کشورمان نظاره گر این موضوع هستیم که شعور سیاسی هموطنانمان با مشارکت حداکثری در عرصه های مختلف بویژه انتخابات به اثبات رسیده و دشمنان نظام اسلامی را مایوس و نا امید کرده ابراز داشت: مشارکت بالا در انتخابات قدرت نرم کشورمان در عرصه بین المللی را ارتقا می بخشد.