داخلی

امنیت کشور مرهون اقتدار ارتش و نیروهای مسلح کشورمان است/ تلاش های پدافند هوایی در صیانت از آسمان میهن اسلامی ستودنی است

امنیت کشور مرهون اقتدار ارتش و  نیروهای مسلح کشورمان است/ تلاش های پدافند هوایی در صیانت از آسمان میهن اسلامی ستودنی است

به گزارش روابط عمومی ارتش، رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با سرهنگ جواد خسروانی فرمانده گروه پدافند هوایی کیش دیدار و گفتگو کرد.

وی تلاش های شبانه روزی مجموعه پدافند هوایی ارتش در صیانت از آسمان کشورمان را اصلی ترین عامل امنیت پایدار دانست و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت تدابیر و منویات فرماندهی مقام معظم رهبری، روز به روز مقتدرتر، فعال‌تر و منسجم‌تر از همیشه مأموریت‌های خود را به انجام می‌رساند.

وی با ارج نهادن به زحمات بی دریغ و مسئولانه نيروهاي متعهد و سخت كوش پدافند هوایی جزیره کیش كه مخلصانه در دفاع از اين خطه از کشورمان در تلاشند، افزود: به مدد همت و تعهد متخصصان و دانشمندان داخلی دستاوردهای عظیم و گرانبهايي در عرصه توانمندی‌های نوین نظامی و دفاعی بدست آمده است.

سرهنگی ادامه داد: حضور ارتش در حفظ و حراست از مرز‌های کشورمان و خدمات رسانی به مردم در مناطق محروم جامعه و یاری رسانی آنان در حوادث و اتفاقات ناگوار در کنار سایر نیرو‌های مسلح، مایه اطمینان و آرامش خاطر مردم شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نقش ارتش در رقم خوردن افتخار بزرگ در عملیات وعده صادق گفت: عملیات وعده صادق هیمنه رژیم صهیونیستی را فروریخت و روحیه نشاط را در میان مردم تقویت کرد.

سرهنگ جواد خسروانی فرمانده پایگاه پدافند هوایی با تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و هیات همراه در این گروه پدافندی ابراز داشت: ارتش دارای نیروهای متخصص، آموزش دیده و برخوردار از اطلاعات نظامی، فناوری‌ها و نوآوری‌های است که در خدمت دفاع از ایران اسلامی است. 

وی با تبریک اقدام تاریخی نیرو‌های مسلح ایران علیه رژیم غاصب صهیونیستی گفت: ارتش در کنار سپاه و با همکاری وزارت دفاع حماسه ای آفریدند که اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان به اثبات رساند.

فرمانده پایگاه پدافند هوایی کیش با بیان این که با حماسه و قدرت‌نمایی بزرگ نیرو‌های مسلح کشورمان، ضربه بسیار سنگینی به رژیم صهیونیستی وارد شد، تاکید کرد: امروز بازدارندگی کشور به حدی است که به کوچکترین تهدیدات نظامی پاسخ می دهد و عملیات اخیر تحقق وعده‌ای دقیق و صادق بود که همه به آن اعتراف دارند.

گفتنی است در این دیدار علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان، مهدی قاسمیان مشاور و مدیرکل حراست، مهدی خانعلی زاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، محمد عبدالهی دستیار ویژه و رئیس دفتر مدیرعامل این سازمان و ابراهیم فرجادی رئیس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی حضور داشتند.