داخلی

امیر صباحی‌فرد: پاسداران با پروانه حضورشان به دور شمع وطن، غیرتی حسینی را به دوش می‌کشند

امیر صباحی‌فرد: پاسداران با پروانه حضورشان به دور شمع وطن، غیرتی حسینی را به دوش می‌کشند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با صدور پیامی میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.

متن پیام فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به شرح زیر است:

سلام علیکم

روز پاسدار، یادآور عزم پولادین خردمندان مکتب واندیشه حسین (ع) اسـت، آنان که با پروانه حضورشان به دور شمع وطن، غیرتی حسینی را از کربلا تا قلّه‌های دماوند به دوش می‌کشند.

پاسدار یادآور پرچم نصرتی است که با پیراهن خونین حسین (ع) در کربلا برافراشته شد و امروز کمر بستن برای احیای حقیقت‌خواهی، همتی جانانه می‌طلبد و تنها از مردانی، چون حسین (ع) برمی‌آید که آزادگی و شور حقیقت‌جویی‌اش، چنان حماسه‌ای آفرید که تا همیشه نامش جاودان و موجب احترام انسان‌های حق‌طلب خواهد بود.

در تاریخ حیات بشری کم بوده‌اند کسانی که برای برافراشته داشتن چراغ حق و ترویج اخلاق کریمه، همه هستی و آمال خود را بر سر هدف خویش بگذارند.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان غیور نیروی پدافند هوایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه دشت کربلا حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان پرافتخار تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق همگان را در پیمودن و تداوم راه شهدای والامقام، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش

سرتیپ ستاد علیرضا صباحی‌فرد

پایان پیام/