داخلی

بلند همتی و اتکاء به توان داخلی از مؤلفه های شاخص پدافند هوایی است

بلند همتی و اتکاء به توان داخلی از مؤلفه های شاخص پدافند هوایی است

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش، آیت الله عباس کعبی نماینده مجلس خبرگان رهبری خوزستان در جمع کارکنان پایور منطقه پدافند هوایی جنوب غرب ارتش با اشاره به اینکه امروز تمام تلاش دشمن به تزریق حس ناامیدی در دل مردم معطوف شده است، ابراز داشت: بحمدالله بصیرت و هوشیاری به عنوان دو خصلت راهبردی، ملت ایران را در پیچ و تاب های مهم تاریخی رهبری کرده و یقینا این دو مولفه توانسته است نقشه راه مردم و مسئولان در راستای سرافرازی کشور و میهن اسلامی باشد.

آیت الله کعبی اقتدار و عظمت کشور را در گرو امنیتی پایدار دانست و تصریح کرد: امنیت همه جانبه صرفا با تلاش نیروهای مسلح و استفاده از بسترها و ظرفیت های داخلی قابل تحقق بوده و نیروی پدافند، با اولویت قرار دادن این دو عنصر، توانسته است گام مؤثری در ارتقای پایه های دفاعی کشور بردارد.

وی با بیان اینکه امنیت مرزهای هوایی کشورمان با تلاش جهادی و شبانه روزی کارکنان پدافند هوایی تضمین شده است، گفت: بلند همتی و اتکاء به توان داخلی از مؤلفه های شاخص پدافند هوایی است.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان خوزستان در خاتمه شعار محوری سال جدید را نشانه ای بارز بر پیشران بودن اراده ملت دانست و افزود: امیدواریم با اراده بلند نیروهای نظامی و اتکاء به ظرفیت و توان داخلی بتوانیم به سهم خودمان گامی مؤثر در جهت تحقق شعار امسال ایفاء کنیم.