داخلی

جوانان و صنعتگران دفاعی کشور به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند/نیروی پدافند هوایی در هر عرصه‌ای که وارد شده، مؤثر و تعیین‌کننده بوده است

جوانان و صنعتگران دفاعی کشور به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند/نیروی پدافند هوایی در هر عرصه‌ای که وارد شده، مؤثر و تعیین‌کننده بوده است
امیرسرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه جوانان و صنعتگران دفاعی کشورمان به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند و انواع سامانه‌های راداری، پهپادی توسط جوانان متخصص ایرانی تولید و ساخت میشود اظهار کرد: نیروی پدافند هوایی در هر عرصه‌ای که وارد شده، مؤثر و تعیین‌کننده بوده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از سایت‌های رادار تاکتیکی، مواضع دیده بانی و توپخانه‌ای نوار مرزی شمال غرب گفت: پدافند هوایی بر اساس توانمندی‌های بومی و ظرفیت‌های داخلی خود در یک سطح بسیار خوبی از آمادگی و توان رزمی قرار دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه شاکله اصلی پدافند را نیروی‌ انسانی جوان و متخصص تشکیل داده است، افزود: جوانان و صنعتگران دفاعی کشورمان به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند؛ به طوری که تولید و ساخت انبوه سامانه‌های راداری، پهپادی و ... را توسط جوانان متخصص ایرانی انجام می‌دهیم.
امیر سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش همواره در هر عرصه‌ای که وارد شده، مؤثر و تعیین‌کننده بوده است و با اقتدار مأموریت‌های محوله را انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه ما امروز از نظر توان نظامی نسبت به ابتدای انقلاب در جایگاه بسیار بالایی قرار داریم، گفت: قدرت و توانایی امروزمان را مدیون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم و وظیفه ما نیز این است که بتوانیم دستاوردهای نظام اسلامی ایران را حفظ کرده و رشد دهیم.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) کلید رفع مشکلات کشور، برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم است، اظهار کرد: انتخابات یک فرصت بسیار عالی و ارزشمند برای کشور و حضور حداکثری در انتخابات یک تکلیف و ادای دین به شهدا است.
امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه در سه سال گذشته توجه ویژه‌ای به وضعیت رفاهی، نوسازی و خوشایند سازی محیط خدمتی کارکنان داشته‌ایم، تصریح کرد: برابر منویّات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و پشتیبانی و حمایت فرمانده کل ارتش، این نیرو در حوزه‌های رفاهی، عمرانی و خوشایند سازی محیط خدمتی گام‌های بلندی را برداشته است و تلاش می‌کند تا منویّات مقام معظم رهبری کاملاً در مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش تحقق پیدا کند.