داخلی

رونمایی از انواع سامانه های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی در آینده نزدیک

رونمایی از انواع سامانه های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی در آینده نزدیک
فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش در بازدید از گروه پدافندهوایی شهید نیک اندیش تبریز، گفت: در آینده نزدیک انواع سامانه های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی رونمایی و وارد چرخه پدافندهوایی کشور خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش در ادامه بازدیدهای خود از منطقه پدافندهوایی شمال غرب کشور، میزان توان رزمی و آمادگی عملیاتی سایت ها و مواضع راداری و موشکی گروه شهید نیک اندیش تبریز را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر سرتیپ صباحی فرد با اشاره به نقش موثر پدافندهوایی در ارتقای توان رزم نیروهای مسلح گفت: در آینده نزدیک انواع سامانه های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی رونمایی و وارد چرخه پدافندهوایی کشور خواهد شد.
وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخصوص در انتخابات پیش رو اظهار کرد: جنگ هشت ساله رژیم بعث با جمهوری اسلامی ایران، جنگ در حوزه سرزمینی بود، اما هم اکنون دشمن در همه زمینه ها با تمام قوا در حال جنگ با ما بوده و هدفش بیشتر قشر نوجوان و جوان است که جهاد تبیین و اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راه مقابله با این جنگ و در امان ماندن از تهدیدات و لطمات آن محسوب می شود.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به گسترش روزافزون تبلیغات منفی دشمن در فضای مجازی، ادامه داد: باید با ارتقای سواد رسانه ای و بالابردن آگاهی خود، هوشمندانه در این فضاکه مانند تیغ دولبه است وارد شویم که در غیر این صورت لطمات جبران ناپذیری را متحمل خواهیم شد.
وی افزود: امروز دشمن در جنگ‌ شناختی عقاید و باورهایمان را هدف قرار داده و برای مصونیت از این گونه تهاجمات، روشن بینی و ارتقاء آگاهی سیاسی می‌تواند مهم‌ترین عامل خنثی سازی باشد.