داخلی

عرصه امنیت زیرساخت رشد تولید در کشور است/ سربازان نقشی کلیدی و حساس در تامین امنیت پایدار در کشور دارند 

عرصه امنیت زیرساخت رشد تولید در کشور است/ سربازان نقشی کلیدی و حساس در تامین امنیت پایدار در کشور دارند 
امیر سرتیپ دوم عباسی در جمع کارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه عرصه امنیت زیرساخت رشد تولید در کشور است، گفت: سربازان از ارکان اصلی تامین امنیت پایدار در کشور هستند و نقشی کلیدی و حساس در این خصوص دارند.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم حجت عباسی، جانشین منطقه پدافند هوایی شرق ارتش در جمع کارکنان وظیفه این یگان پدافندی گفت: کارکنان وظیفه، رکن مهم تحقق بازدارندگی مطلوب برای کشور و میهن اسلامی هستند و تلاش شبانهروزی و بیمنت این قشر تلاشگر را باید ارج نهاد.
امیر سرتیپ دوم عباسی با بیان اینکه عرصه امنیت زیرساخت رشد تولید در کشور است، گفت: سربازان از ارکان اصلی تامین امنیت پایدار در کشور هستند و نقشی کلیدی و حساس در این خصوص دارند.
جانشین منطقه پدافند هوایی شرق ارتش افزود: بخش اعظمی از امنیت و آسایشی که امروز در مرزهای هوایی، زمینی و دریایی کشورمان برقرار است، در سایه وجود رشادتهای کارکنان وظیفه نیروهای مسلح کسب شده که به صورت شبانه روزی جان خود را در طلب اخلاص قرار دادهاند.
وی رشد و تعالی نيروی پدافند هوایی ارتش را مرهون نقش پررنگ کارکنان جوان دانست و تصریح کرد: دستاورد‌های نیروی پدافند هوایی در حوزه های مختلف پهپادی، راداری، موشکی و ...  برگرفته از همت و پشتکار جوانان انقلابی این مرز و بوم است.
امیر سرتیپ دوم عباسی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص نام گذاری سال جدید به نام «جهش تولید با مشارکت مردم»، به نقش پدافند هوایی ارتش در حوزه تولید امنیت اشاره کرد و گفت: در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده است، نیروی پدافند هوایی ارتش همچون گذشته با بهره‌گیری از جوانان دانشمند خود در حوزه طراحی و تولید سامانههای پدافندی به رسالت خود عمل کرده و در عرصه تولید امنیت پیشگام خواهد بود.