داخلی

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی فردو بازدید کرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی فردو بازدید کرد
 امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی فردو قم از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز (سه شنبه) از گروه پدافند هوایی فردو قم و سایت‌های موشکی و راداری این گروه پدافندی بازدید کرد و توان عملیاتی و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد بازدید قرار داد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی با اشاره به اقدامات سازنده و اثرگذار کارکنان فنی و متعهد این نیرو در ارتقای توانمندی سامانه‌ها و تجهیزات عملیاتی پدافند هوایی، گفت: قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروهای پدافندی به صورت مستمر در حال تقویت و ارتقا است. نیروی پدافند هوایی در برابر هرگونه تهدید احتمالی برخوردی قاطع و جدی دارد و در این زمینه هیچ گونه درنگی نمی‌کند.
امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه اقتدار جوانان غیور نیروی پدافند هوایی خیلی از نقشه‌ها و محاسبات دشمن را برهم زده است، تصریح کرد: کشور ما با داشتن جوانان مومن و تلاش‌گر در همه سنگرهای علمی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته است.
وی ادامه داد: امروز کشوری در مسیر پیشرفت به موفقیت دست می‌یابد که با برنامه‌ریزی، از توان نیروی عظیم انسانی و متخصصان جوان خود استفاده کند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، همچنین در ادامه این بازدید، ساختمان "موقعیت 602 شهید جواد علی مددی" سایت موشکی مرصاد را افتتاح کرد.