داخلی

مهمترین راهبرد پدافند هوایی تولید امنیت پایدار است/ رو‌نمایی از نسل جدید سامانه های موشکی و پهپادی در سال جاری

مهمترین راهبرد پدافند هوایی تولید امنیت پایدار است/ رو‌نمایی از نسل جدید سامانه های موشکی و پهپادی در سال جاری
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از گروه پدافند هوایی شهید کشاورزی جاسک با بیان اینکه از نسل جدید سامانه های موشکی و پهپادی در سال جاری رو‌نمایی میشود، گفت: مهمترین راهبرد نیروی پدافند هوایی ارتش تولید امنیت پایدار است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز از گروه پدافند هوایی شهید کشاورزی جاسک بازدید و توان رزم و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه مهمترین راهبرد نیروی پدافند هوایی ارتش تولید امنیت پایدار است، اظهار داشت: تولید امنیت با شعار و حرف عملی نمیشود و مستلزم تلاش جهادی و هدفمند است.
امیرسرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه در سایه امنیت پایدار است که زمینه رشد و پیشرفت در تمامی عرصهها در داخل کشور ممکن و محقق میشود ابراز داشت: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور و تضمین کننده امنیت پایدار  برای میهن و نظام اسلامی است.
امیرسرتیپ صباحی فرد گفت: نسل جدید سامانههای پهپادی و موشکی نیروی پدافندهوایی ارتش با قابلیتهای بهروز و پیشرفته در سال جاری رونمایی میشود.