اخبار سربازی

فراخوان اعزام مشمولان اصفهانی به خدمت سربازی

فراخوان اعزام مشمولان اصفهانی به خدمت سربازی

مهرداد پناهپوریان، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: تمامی مشمولان اهل و ساکن استان اصفهان که دارای برگ  آماده به خدمت به بهمن ماه ۱۴۰۲ هستند باید راس ساعت ابلاغی در برگ اعزام خود در محل اعزام واقع در خیابان جی، خیابان شهید همدانیان، پایانه مسافربری شماره ۲ جی حضور یابند.

وی افزود: مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون منژیت و دوگانه، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص از قبیل متاهل بودن، پدرن ظامی شاغل یا وابسته، گواهی فوت والدین، خانوده درجه یک جانبازان، شهدا و ایثارگران  را در هنگام اعزام به همراه خود داشته باشند.

پناهپوریان گفت: مشمولان باید قبل از ورود به مراکز آموزش، بهداشت فردی از قبیل کوتاه کردن موی سر، گرفتن ناخن‌ها را رعایت کرده و وسایل شخصی و بهداشتی مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: به مشمولان توصیه می‌کنم به زمان حضور در محل اعزام دقت لازم را داشته باشند چرا که عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، برای آنان غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با مشمولان غایب رفتار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانوادههای آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/ع