داخلی

روز قدس نماد اتحاد مسلمانان است/جنایات اسرائیل مصداق بارز نسل کشی و اوج حقارت این رژیم غاصب است

روز قدس نماد اتحاد مسلمانان است/جنایات اسرائیل مصداق بارز نسل کشی و اوج حقارت این رژیم غاصب است
امیرسرتیپ عليرضا صباحی فرد گفت: روز قدس نماد اتحاد مسلمانان است و حملات گسترده رژیم صهیونیستی ظرف ماه های اخیر به مناطق فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه به مناطق مسکونی فلسطینیان و عدم اجازه انتقال غذا و دارو، مصداق بارز نسل کشی، حقارت و اوج پست بودن این رژیم غاصب است.
به گزارش روابط عمومی ارتش فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان ستاد این نیرو اظهار کرد: روز قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و معیار مبارزه با تروریسم و صهیونیسم جهانی است و مسلمانان در سراسر جهان در این روز به دفاع از حقوق حقوق برادران و خواهران خود در فلسطین و لبنان برمی‌خیزند.
وی افزود: روز قدس، از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) به عنوان روز ایستادگی در برابر رژیم منحوس و جنایتکار صهیونیستی در صفحات تاریخ به یادگار می ماند و تا ابد جنایات این رژیم کودک کش در اذهان عموم خواهد ماند.
امیر سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: حملات گسترده رژیم صهیونیستی ظرف ماه های اخیر به مناطق فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه و به مناطق مسکونی فلسطینیان و عدم اجازه انتقال غذا و دارو، مصداق بارز نسل کشی، حقارت و اوج پست بودن این رژیم غاصب است.
 وی تاکید کرد: وظیفه شرعی و قانونی ما ایجاب می کند که با حضور همه جانبه در این راهپیمایی ضمن ادای دِین خود به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و هم دردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده در بند دنیا خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم و به جهانیان ثابت کنیم که ملت مبارز ایران از مطالبه آرمان‌های به حقش هیچ‌گاه عقب نشینی نخواهد کرد.