داخلی

پیام تبریک فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق به مناسبت روز ارتش

پیام تبریک فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق به مناسبت روز ارتش

 

به گزارش روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا(ع)، متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمنِ ٱلرَّحِيمِ

تاريخ سراسر افتخار ايران اسلامی در برهه های مختلف نشان از همت دلاور مردانی دارد كه با بذل جان و با روحيه شهادت طلبی و دشمن ستيزی خود، استوار و محكم ايستاده اند و با ايستادگی خود، لرزه به اندام دشمنان اين نظام و انقلاب انداخته اند.

29 فروردين ماه كه به پاس قهرمانی و وفاداری ارتشيان به آرمان های انقلاب اسلامی ايران توسط رهبر كبير انقلاب اسلامی، به نام روز ارتش نامگذاری شده است، بی شك نشان از آن دارد كه فرزندان غيور اين سرزمين در هر لباس و هر جايگاهی كه باشند دل در گرو ميهن اسلامی خود و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند و بر پايه ايمان و اعتقاد راسخ خود همواره از كيان اسلامی خود دفاع می كنند.

ارتش سر افراز جمهوری اسلامی ایران در كنار نيروهای مسلح كشور بدون تردید زيبا ترين صحنه های دفاع از نظام و انقلاب را در ذهن زمان جاودانه كرده است و در اين فرصت ارزشمند بايد روز ارتش را به همه ارتشيان گرانقدر به ویژه نیروی زمینی قهرمان و ساير نيروهای مسلح كشور تبريك گفت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، نمادی از قدرت، میهن‌ دوستی و ولایتمداری مردم ایران اسلامی است که در 45 سال گذشته و در فراز و نشیب‌ های گوناگون، با صلابت و اقتدار و با دانش روز، از مرزهای هوایی، دریایی و زمینی کشور محافظت کرد و به قدرت‌ های جهانی نشان داد، نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت بزرگی برای ایستادگی در برابر متجاوزان و ثبات منطقه دارد.

با درود فراوان بر همه شهدای عزیز بویژه شهدای سرافراز ارتش، این روز را به یکایک کارکنان خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم و از خدای متعال سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت دارم.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)

سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی

بیست و هشتم فروردین ماه یک هزار و چهارصد و سه