داخلی

امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی شهید حبیبی تهران بازدید کرد

امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی شهید حبیبی تهران بازدید کرد
 فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی شهید حبیبی تهران از سایت های موشکی، راداری و بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به همراه امیر سرتیپ علیرضا الهامی، جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی شهید حبیبی تهران و سایت‌های موشکی و راداری این مواضع پدافندی بازدید کرد و توان عملیاتی و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد بازدید قرار داد.


امیر سرتیپ صباحی فرد گفت: همانگونه که پدافند هوایی عملکردی درخشان در سال‌های دفاع مقدس داشته، امروز نیز نقش حیاتی در مراقبت از مرزهای ایران و تامین امنیت کشور ایفا می‌کند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر ضرورت هوشیاری و حساسیت هر چه بیشتر در حفظ تمامیت ارضی کشور، افزود: لحظه‌ای در صیانت از مرزها و منافع جمهوری اسلامی که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نکرده و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.
امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه نیروی پدافند هوایی همواره در راستای افزایش قدرت دفاعی گام‌های اساسی برداشته است، اضافه کرد: طی سال‌های گذشته این نیرو دستاوردهای بومی متعددی را در حوزه دفاعی داشته و قابلیت‌ها و توانمندی‌های آفندی و پدافندی لازم را در درون خود ایجاد کرده است.
وی در ادامه با اشاره به شهادت شهدای خدمت، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور شهید و همرا‌هان او در راه خدمت به کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و مزد خادمی مخلصانه خودشان را از خداوند متعال دریافت کردند و نام‌ و یاداش آنان تا ابد جاودانه خواهد ماند.
 
امیر سرتیپ صباحی فرد در ادامه از مجموعه مدیریت و کنترل شهید جودکی بازدید کرد و با اشاره به اینکه تجهیزات مورد استفاده در این نیرو همگی تولیدات داخلی و بومی هستند، ابراز خشنودی و آن را مایه افتخار کشور دانست.