داخلی

عملیات وعده صادق هماهنگی و هم افزایی نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت

عملیات وعده صادق هماهنگی و هم افزایی نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش در جمع مسئولان لشکری و کشوری استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: جمهوری اسلامی پس از آنکه رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق حمله کرد صبر استراتژیک پیشه کرد ولی وقتی دید که سازمان‌های بین‌المللی در مقابل حمله رژیم صهیونیستی واکنش منفعل از خود نشان دادند این حق را بر خود لازم دانست که جواب دندان شکنی علیه اقدامات رژیم صهیونیستی انجام دهد.

 وی با بیان اینکه معاندان انقلاب اسلامی مدت‌ها با فضاسازی و عملیات رسانه‌ای به دنبال زیر سوال بردن قدرت نظامی ایران بودند گفت: حمله موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل توان دفاعی و قدرت نظامی جمهوری اسلامی را برای همگان به اثبات رساند.

سرتیپ دوم عظیمی تاکید کرد: عملیات وعده صادق جلوه و تبلور هماهنگی و هم افزایی نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب با اشاره به اینکه ما در عملیات وعده صادق به دنبال گرفتن تلفات گسترده از رژیم اشغالگر قدس نبودیم گفت: رژیم غاصب صهیونیستی علی رغم حمایت های آمریکا و حامیان غربی اش نتوانست موشک‌ها و پهپادهای ایران را رهگیری کند و موشک‌های ایران با موفقیت به تاسیسات نظامی و امنیتی اسرائیل اصابت کرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن امروز بعد از عملیات وعده صادق به این اطمینان رسیده است که هرگونه اقدام علیه جمهوری اسلامی تبعات و هزینه‌های سنگینی برایش به دنبال خواهد داشت.